6 липня 2019 представництво Федерації Айкідо Херсонської області відвідало додзьо Торонто Айкікай, Канада.

Були проведені спільні тренування з Айкідо і роботі з бокуто під чуйним керівництвом Сіхана Роберта Зіммерманна, володаря чорного поясу і 7 дана Айкідо Айкікай.

Додзьо в Торонто, Канада

У тренуванні також брали участь Martin Perez, 5 дан Айкідо, Yelitza Cuevas, 4 дан Айкідо, Slawomir Swierzbinski, 3 дан Айкідо і інші представники Торонто Айкікай.

Тренування дозволили перейняти досвід ведення занять з Айкідо і роботі з бокуто.

Подібні тренування і участь в міжнародних семінарах – важлива складова частина навчання Федерації Айкідо Херсонської області.

Нічний Торонто, Канада

Роберт Зіммерманн – головний інструктор Торонто Айкікай. Він є володарем Нанадан (чорний пояс 7-го ступеня) і звання Сіхан в Айкідо, а також володар Сьодан (чорний пояс 1-го ступеня) в Іайдо. Роберт навчався в основному під керівництвом Мітсунарі Канаі, 8-го дана, головного інструктора Нової Англії Айкікай, до своєї кончини в 2004 році, з Йошиміцу Ямада Сіханом, 8-м даном, головним інструктором Нью-Йорка Айкікай, обома прямими учнями О-Сенсея , Моріхей Уесіба, а в 1990-х роках – Юкіо Кавахара Сіхан, 8-й дан, технічним директором Канадської федерації Айкідо.

Запрошуємо всіх на заняття Айкідо в Херсоні.